Start Aktualności Dołącz do European Jamboree Planning Team

Dołącz do European Jamboree Planning Team

fot. Kamil Sorocki
Dołącz do European Jamboree Planning Team

Zostań częścią jednego z największych wydarzeń skautowych! Zapraszamy instruktorki i instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego do udziału w rekrutacji do zespołów przygotowujących Europejskie Jamboree 2020.

Obecnie poszukujemy osób do zespołów wchodzących w skład European Jamboree Planning Team (JPT) – “Pre and Post Jamboree Events –  Contingent Support Department” oraz “Marina and Splach!”. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami w załączonych plikach.

Europejskie Jamboree 2020 jest wydarzeniem wychowawczym WOSM i WAGGGS, które odbędzie się we współorganizacji z Miastem Gdańskiem na przełomie lipca i sierpnia 2020 roku na Wyspie Sobieszewskiej. W wydarzeniu tym weźmie udział około 10 tysięcy skautów i przewodniczek z kilkudziesięciu organizacji członkowskich WOSM i WAGGGS w Europie oraz goście spoza kontynentu.

EJ2020_REKRUTACJA_PRE POST JAMBOREE

EJ2020_REKRUTACJA_MARINA AND SPLASH.docx