Lubisz wyzwania? Jesteś instruktorem Związku Harcerstwa Polskiego? Chcesz współorganizować jedno z największych wydarzeń skautowych? Dołącz do zespołu Europejskiego Jamboree 2020.

Europejskie Jamboree 2020 jest wydarzeniem wychowawczym WOSM i WAGGGS, które odbędzie się we współorganizacji z Miastem Gdańskiem na przełomie lipca i sierpnia 2020 roku na Wyspie Sobieszewskiej. W wydarzeniu tym weźmie udział około 10 tysięcy skautów i przewodniczek z kilkudziesięciu organizacji członkowskich WOSM i WAGGGS w Europie oraz goście spoza kontynentu.

Obecnie prowadzimy rekrutację do następujących zespołów wchodzących w skład European Jamboree Planning Team (JPT):

• szefowa/szef zespołu pre & post Jamboree Events – Contingent Support Department
  • członkini/członek zespołu pre & post Jamboree Events – Contingent Support Department
  • członkini/członek zespołu IST HR Unit – IST Experience Department
  • członkini/członek zespołu IST Service Unit – IST Experience Department
  • członkini/członek zespołu IST Adventure Department

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami poszczególnych stanowisk. Na zgłoszenia w tej fazie rekrutacji czekamy do poniedziałku 18 lutego.