Podsumowanie miesiąca w "Na Tropie"

Marta Jeżak
10:24 09/10/2019
~ 1 min czytania
Ile razy zdarzyło ci się zwlekać z przeczytaniem jakiegoś ciekawego artykułu i odkładać go do ulubionych? Czas na nadrobienie zaległości. Poniżej znajduje się zbiór wszystkich publikacji, które ukazały się ostatnich miesiącach w magazynie "Na Tropie". Znajdziecie w nim artykuły z różnych obszarów - nie tylko harcerskich. Jeżeli chcecie dobrze wykorzystać chwilę wolnego czasu, poszerzyć swoje horyzonty i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, koniecznie zajrzyjcie do tego zestawienia. Wakacyjne artykuły "Na Tropie". Wrześniowe artykuły "Na Tropie". "Na Tropie" to internetowy magazyn wędrowniczy, czyli portal tworzony przede wszystkim z myślą o wędrownikach i instruktorach Związku Harcerstwa Polskiego.