Co roku tysiące harcerek i harcerzy wyjeżdża na biwaki i obozy w różne zakątki Polski i świata. Aktywnie spędzają czas, zdobywają sprawności i podsumowują całoroczną pracę swoich jednostek. Część tych wydarzeń, nie tylko w środowisku wodniackim, organizowana jest w formie rejsów czy spływów.

Wydział Wychowania Wodnego GK ZHP zaprasza środowiska harcerskie do udziału w konkursach na harcerski rejs roku i harcerski spływ roku. Jeżeli między 1 stycznia a 31 grudnia twoje środowisko wzięło udział w wydarzeniu wodnym, które wyróżnia się ze względu na swoją specyfikę, fabułę, trasę czy poziom trudności, to te konkursy są właśnie dla ciebie.

Zachęcamy do zapoznania się z treściami regulaminów. Na zgłoszenia macie czas do 10 lutego.
Harcerski Rejs Roku 2018
Harcerski Spływ Roku 2018