Już za niewiele ponad tydzień, 18 października, rozpocznie się doroczne ogólnoświatowe wirtualne Jamboree. Tegoroczny program zlotu został tak skonstruowany, aby umożliwić harcerzom i instruktorom wybranie własnej ścieżki przygody, zdobycie wiedzy o globalnych wyzwaniach, przed jakimi aktualnie stoimy oraz nawiązanie znajomości z innymi skautami z każdego zakątka świata przy użyciu nowoczesnych technologii.

Aby uczestniczyć w zlocie, należy zarejestrować się na stronie głównej zlotu (uprzednio trzeba założyć konto na stronie www.scout.org).

Każdy zarejestrowany uczestnik zlotu zostanie poinformowany o zasadach bezpieczeństwa w sieci (Safe from Harm) zgodnie z zasadami przyjętymi przez WOSM.

Uczestnicy zlotu mogą wziąć udział w programie indywidualnie lub grupowo – w zależności od tego, który subcamp odwiedzą.

Wszystkie informacje znajdują się w wirtualnym informatorze (po zgłoszeniu informacje znajdziesz w swoim profilu uczestnika zlotu).

Najprostszym sposobem nawiązania bezpośredniego kontaktu jest czat.

Aktualności oraz wskazówki dotyczące poruszania się na zlocie znajdziecie na naszym fanpage FB.

Przez cały zlot możesz kontaktować się z naszym zespołem pisząc na [email protected].

Serdecznie zapraszamy!

hm. Hubert Piotr Mika