Już w ten weekend, 18-20 października 2019, w Internecie i Eterze rozpocznie się Jamboree On The Air oraz Jamboree On The Internet (JOTA-JOTI), podczas którego blisko 2 miliony skautów z całego świata podzielą się swoimi przeżyciami i przygodami. Za pomocą przeglądarek internetowych, e-maili, komunikatorów, radia oraz kamer cyfrowych skauci nawiążą nowe przyjaźnie i zapoczątkują współpracę środowisk z odległych zakątków świata.

By po prostu pogadać z harcerzami i skautami wystarczy wejść na nasz czat: www.czat.zhp.pl. W razie pytań znajdziesz nas na kanale #polish (moderatorzy hubcio, mareczekpl, wojo, d0han).

Jeżeli chcecie wziąć udział w szeregu atrakcji przygotowanych przez WOSM koniecznie skorzystajcie z oficjalnej strony www.jotajoti.info

Z myślą o polskich użytkownikach JOTA-JOTI przygotowaliśmy praktyczny poradnik zlotowicza.

W imieniu Zespołu JOTA-JOTI zapraszamy do udziału!

Hubert „hubcio” Piotr Mika, krajowy koordynator JOTA-JOTI

phm. Marek „Mareczekpl” Pęczak