Jedną z propozycji towarzyszących organizacji Europejskiego Jamboree w roku 2020 jest moduł IST Adventure. Jest to oferta skierowana do pełnoletnich uczestników Jamboree, wolontariuszy, którzy będą dbać o właściwy przebieg imprezy.

Założeniem IST Adventure jest organizacja krótkich rajdów na terenie całej Polski pomiędzy 20 a 24 lipca 2020, które dla wolontariuszy skautowych będą okazją do przeżycia przygody i poznania naszego kraju.

Dla środowisk harcerskich organizacja trasy rajdowej IST Adventure to doskonała okazja do poznania skautów i skautek z całej Europy, nawiązania nowych znajomości, poćwiczenia języka obcego i oczywiście wspaniała zabawa. Jest to też możliwość przeprowadzenia akcji zarobkowej dla środowiska w oryginalnej formie.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z pakietem informacyjnym oraz wypełnienia formularza zgłoszeniowego.