European Jamboree 2020 to wyjątkowy Zlot. Przygotowywany dla organizacji skautowych regionu europejskiego WOSM i WAGGGS. Odbędzie się 27.07-6.08.2020 na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Hasło wydarzenia to: ACT, czyli „Działaj”. Działaj lokalnie, by Twoje akcje przyniosły globalne skutki. Do Zespołu EJ2020 poszukiwane są osoby, które chcą wspierać zagraniczne kontyngenty w przyjeździe do Gdańska. Zgłoszenia trwają do 16 października na adres: [email protected].

Europejskie Jamboree Skautowe zostanie zorganizowane na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku w dniach 27.07 – 6.08.2020 r. To niezwykły zlot, który ZHP organizuje z inicjatywy europejskich organizacji skautowych oraz przy ich pomocy. W wydarzeniu weźmie udział około 15 000 młodych ludzi. By zapewnić im wartościowy program, świetną, skautową przygodę, bezpieczny wypoczynek i doskonałą logistykę zespół EJ2020 rozpoczyna pracę już teraz. Na różnych etapach polscy instruktorzy współpracować będą z instruktorami z innych krajów. Struktura zespołu EJ2020 to:

JAG: Jamboree Advisory Group składająca się z reprezentantów Komitetu Europejskiego WOSM oraz Europejskiej Fundacji Skautowej,

JET: Jamboree Executive Team, czyli Komenda Zlotu: hm. Karol Gzyl – komendant, hm. Małgorzata Sinica, hm. Monika Woźnica, hm. Agnieszka Siłuszek, phm. Marta Bańka, hm. Łukasz Anaszewicz,  pwd. Oskar Amir.

Zapraszamy do współtworzenia Zespołu!

Kliknij, aby zobaczyć szczegółowy opis stanowiska.

Zobacz, jak idą przygotowania do European Jamboree 2020.