Start Aktualności Zgłoś się na VI Zlot Kadry Związku Harcerstwa Polskiego

Zgłoś się na VI Zlot Kadry Związku Harcerstwa Polskiego

Zgłoś się na VI Zlot Kadry Związku Harcerstwa Polskiego

Rozpoczęły się zgłoszenia na Zlot Kadry ZHP, który organizowany jest co dwa lata dla instruktorów naszej organizacji. Jest on świetną okazją do wymiany doświadczeń, poznania osób z całej Polski, a także do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. W przyszłym roku odbędzie się on w terminie 14-18.08.2019 roku w ośrodku Perkoz.

Zlot ma na celu zapewnienie kadrze ZHP przestrzeni do budowy nowych relacji i więzi międzyludzkich; umożliwienie wymiany doświadczeń; promowanie prostych form pracy oraz upowszechnianie dobrych praktyk; upowszechnienie w ZHP świadomości, czym jest program drużyny/szczepu/hufca; rozwijanie wśród kadry umiejętności obozowania w warunkach polowych ze zwróceniem uwagi na istotną rolę ogniska w życiu obozowym; powszechnianie zasady: „Nie podejmujemy działań pozornych – robimy rzeczy autentycznie albo wcale” oraz romowanie wśród kadry ZHP zasad etyki środowiskowej.

Koszt udziału w Zlocie Kadry:
210 zł – w przypadku zgłoszenia i płatności do 31 grudnia 2018 r.
230 zł – w przypadku zgłoszenia i płetności między 1 stycznia 2019 r. a 31 marca 2019 r.

W ramach VI Zlotu Kadry odbędzie się:

• Obóz Drużynowych,
  • Letnia Akcja Szkoleniowa:
    – kurs komendantów hufców,
    – rajd komend szczepów,
    – kurs dla metodyków hufcowych,
    – zagranica Level up! – kurs hufcowych i chorągwianych instruktorów ds. zagranicznych,
    – promoLAS – kurs dla osób zajmujących się promocją.
  • Zlot Harcmistrzów.

Zgłoś się na VI Zlot Kadry ZHP!