W weekend 23-24.06.2018 r. w Ośrodku Harcerskim Chorągwi Stołecznej ZHP w Starej Dąbrowie odbędzie się druga Kuźnia Idei.

A czym właściwie jest Kuźnia Idei?
To nie konferencja ani kurs czy warsztaty. To spotkanie instruktorów, podczas którego wspólnie podejmą próbę wykucia idei mających wpływ na prace koncepcyjne podejmowane przez Główną Kwaterę ZHP.

Chcesz mieć realny wpływ na to, co będzie działo się w ZHP przez najbliższe cztery lata?
Już teraz zgłoś się na Kuźnię Idei 2.0 – spotkanie konsultacyjne obszarów wychowanie i praca z kadrą.

Kiedy: 23-24.06.2018 r.
Gdzie: Ośrodek Harcerski Chorągwi Stołecznej w Starej Dąbrowie.
Zgłoszenia trwają do 16.06!
Cena: 50 zł – zapewniamy nocleg z 23 na 24 czerwca w ośrodku, obiad, kolację i śniadanie w niedzielę
lub
Cena: 75 zł – zapewniamy nocleg z 22 na 23 oraz z 23 na 24 czerwca w ośrodku, śniadanie w sobotę, obiad, kolację i śniadanie w niedzielę.

Zachęcamy do odwiedzenia wydarzenia „Kuźnia Idei 2.0” na facebooku.