Start Aktualności Zapraszamy na zbiórkę kadry Nieprzetartego Szlaku

Zapraszamy na zbiórkę kadry Nieprzetartego Szlaku

Zapraszamy na zbiórkę kadry Nieprzetartego Szlaku

Wydział Nieprzetartego Szlaku GK ZHP zaprasza na zbiórkę kadry NS, która odbędzie się w dniach 17-18 marca 2018 w OSW ZHP „Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim. Do udziału w zbiórce zapraszamy po 3 instruktorów z Chorągwi, w tym kierowników chorągwianych referatów NS.

W programie zbiórki: plany dotyczące obchodów 60-lecia Nieprzetartego Szlaku, analiza stanu Nieprzetartego Szlaku, 1% dla NS, projekty Wydziału NS GK ZHP, plan przedsięwzięć na 2018. Zbiórka rozpocznie się 17 marca o godz.10.00, zakończy 18 marca ok. godz.12.00. Należy wziąć ze sobą mundur.

Zgłoszenia zawierające dane: imię, nazwisko, stopień, pełnioną funkcję należy przesłać drogą mailową na adres: ns@zhp.pl.; biuro.ns@zhp.pl do 28 lutego 2018.r.