Wiatraczek 2021: Zapraszamy na Koncert Galowy Laureatów!

Chorągiew Kielecka ZHP
16/07/2021
~ 2 min czytania

Finał 48. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższą sobotę (17.07) o 19:00 w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach rozpocznie się Koncert Galowy Laureatów!

To moment na który wszyscy czekali. Nasi uczestnicy od pierwszego dnia szykowali się do tego, aby zaprezentować się przed Państwem na scenie na Kadzielni. Organizatorzy Festiwalu przygotowali wspaniałe widowisko muzyczno-baletowe, którego nie możecie przegapić.

Wydarzenie jest otwarte, a wstęp jest bezpłatny. Jednak w tym roku, w związku z pandemią będą obowiązywały limity miejsc zgodne z przepisami państwowymi. Dlatego zachęcamy do wcześniejszego pojawienia się, aby mieć gwarancję miejsca. Obowiązkowe będzie także noszenie maseczek w trakcie koncertu.

Tegoroczne widowisko będzie składało się z 5 uzupełniających się obrazów:

  1. "Gościnny Wiatraczek"
  2. "Gospodarze - Gościom"
  3. "Świętokrzyskie Jodły"
  4. "Zakręceni na Kielce"
  5. "Pożegnania nadszedł czas"

Widzom życzymy przyjemnego odbioru, estetycznych przeżyć oraz artystycznych wzruszeń!

Informujemy także, że będzie istniała możliwość oglądania naszego show w Internecie. Wszystkich chętnych zapraszamy o 19:00 pod link: https://www.wiatraczek.pl/live/

Przypominamy także, że jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądał tegoroczny Festiwal to zapraszamy do naszych stron internetowych, galerii online oraz mediów społecznościowych: 
www.wiatraczek.pl
www.facebook.com/HFKMS/
www.youtube.com/user/FestiwalKielce
www.flickr.com/photos/wiatraczek
www.instagram.com/kielecka_zhp/