Start Aktualności Chorągiew Zachodniopomorska ZHP stworzyła sprawności “Niepodległa”

Chorągiew Zachodniopomorska ZHP stworzyła sprawności “Niepodległa”

Chorągiew Zachodniopomorska ZHP stworzyła sprawności “Niepodległa”

Chorągiew Zachodniopomorska ZHP stworzyła sprawności “Niepodległa”, aby pokazać, jak ważna dla harcerek i harcerzy z województwa zachodniopomorskiego jest ojczyzna i jej historia.

Rok 2018 jest wyjątkowym rokiem, nie tylko dlatego, że jest to rok harcerstwa, ale w tym roku obchodzimy stulecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. To właśnie z te okazji Chorągiew Zachodniopomorska ZHP stworzyła sprawność “Niepodległa”. Została ona przygotowana w 4 różnych wersjach, aby mogli je realizować wszyscy: zuchy, harcerze, harcerze starsi i wędrownicy.

Zobaczcie, jak wyglądają ich wymagania — może zainspiruje Was to do stworzenia własnej sprawności, albo zdecydujecie się na jej realizację.

Sprawność “Niepodległa”