Pomarańczarnia zbiera na chatę w Kotlinie Kłodzkiej! Harcerska Baza Turystyczna przez lata była miejscem spotkań harcerzy z całej Polski i sympatyków gór.

Harcerska Baza Turystyczna dwa lata temu została doszczętnie zniszczona w pożarze. Dzisiaj Fundacja “Pomarańczarni” zbiera środki na jej reaktywację. By ten cel się ziścił, przez kolejne dwa tygodnie musi się udać zebrać 130 tysięcy złotych. Dołóż swoją cegiełkę do miejsca, które zawidnieje na mapie harcerskich wędrówek!

Po wielu miesiącach poszukiwań wreszcie się udało! Pomarańczarnia znalazła nową chatę, idealną na Harcerską Bazę Turystyczną. Mają 14 dni, aby zebrać 130 tysięcy złotych na jej zakup. Apelują do wszystkich o solidarność i pomoc w imię harcerskich ideałów! Aby podziękować każdej osobie, która dołączy do zbiórki i przekaże darowiznę na ten cel, w nowej chacie powstanie Ściana Chwały, na które zawisną deseczki, deski i dechy z imionami i nazwiskami darczyńców.

Wpłat można dokonywać na konto:
Harcerska Fundacja Turystyczna Pomarańczarni,
ul. Myśliwiecka 6, 00-459 Warszawa,
numer konta: VW Bank Polska S.A. 10 2130 0004 2001 0362 0879 0005
z dopiskiem “darowizna na chatę”.

Więcej informacji na stronie internetowej oraz facebooku.