Główna Kwatera Związku Harcerstwa Polskiego poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Pracownik wydziału rachunkowości i raportowania – specjalista ds. płac.

Miejsce i czas wykonywania pracy: Warszawa, pełen etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
• sporządzanie list płac i umów cywilnoprawnych,
• dekretowanie dokumentów zgodnie ze źródłami pokrycia i księgowanie,
• comiesięczne naliczanie składek ZUS i podatków do 15 każdego m-ca, wysyłka elektroniczna w systemie Płatnik,
• co miesięczne wykonanie przelewów z tytułu wynagrodzeń i umów
cywilnoprawnych na konta pracowników,
• comiesięczne wyliczanie zobowiązań publiczno- prawnych pokrytych z dotacji i innych źródeł finasowania oraz wykonywanie przelewów do ZUS i US,
• współpraca z ZUS i US w sprawie rozliczeń, wypełnianie dokumentów,
• analiza dokumentów księgowo- finansowych, przygotowanie do sprawozdania finansowego,
• ubezpieczenia COMPENSA – prowadzenie i rozliczanie grupowego
ubezpieczenia na życie pracowników ZHP,
• Pracownicze Plany Kapitałowe – prowadzenie i rozliczanie w listach płac,
przesyłka plików do Nationale Nederlanden i kontakt z instytucją finansową,
• sporządzanie na podstawie list płac i kartotek wynagrodzeń RP-7 dla byłych pracowników Głównej Kwatery ZHP i innych zlikwidowanych jednostek ZHP,
• przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Głównej Kwatery ZHP, wydziału i władz naczelnych ZHP,
• współpraca z prawnikiem,
• wsparcie wydziału w innych bieżących pracach.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
• wykształcenie ekonomiczne,
• wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem,
• minimum 5 lat na podobnym stanowisku,
• mile widziane doświadczenie w organizacjach pozarządowych,
• dokładność, terminowość i systematyczność,
• chęci do pracy, zaangażowanie i doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:
• pełne wyzwań środowisko pracy,
• stabilność zatrudnienia,
• możliwość korzystania z pakietu MultiSport,
• lekcje języka angielskiego,
• możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego w organizacji pozarządowej pożytku publicznego.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
• CV,
• list motywacyjny.

Termin i miejsce składania dokumentów: 15 luty 2021 r. na maila [email protected].