Z początkiem lipca ruszył specjalny etap rowerowej sztafety dookoła świata Bike Jamboree – etap POLSKA!

Jeżeli bliska jest Wam idea braterstwa, chcielibyście przyczynić się do promocji Polski jazdy na rowerze jako wspaniałej aktywności, dołączcie do akcji #odLOTTOwajazda, w której razem ze wszystkimi uczestnikami, towarzyszami, dobrymi duchami i przyjaciółmi pragniemy okrążyć glob sztafetą rowerową oraz organizować wydarzenia promujące długodystansową jazdę na rowerze w Polsce.

Co trzeba zrobić, aby dołączyć do drużyny?

• założycie konto na Endomondo, jeżeli jeszcze nie posiadacie,
  • wejdziecie na stronę Endomondo,
  • klikniecie „dołącz”;
  • wybierzecie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
  • będziecie wsiadać na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

Etap ten polega na przejechaniu jak największej ilości kilometrów od początku lipca do 15 września. W konkursie liczą się tylko kilometry przejechane na terenie Polski.

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na portalu facebook.

Pokażmy razem jak wiele można zdziałać jako drużyna. Do zobaczenia na trasie!

autorka: Dominika Bucholc