Start Aktualności VII edycja konkursu na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

VII edycja konkursu na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

VII edycja konkursu na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

Główna Kwatera ZHP ogłasza konkurs na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej.

Celem konkursu jest nobilitacja najlepszych prac naukowych, dotyczących szeroko rozumianej tematyki harcerskiej oraz gromadzenie, promocja i upowszechnianie dorobku naukowego dotyczącego harcerstwa. Zgłaszanie prac trwa do 31 marca 2019 r. Do konkursu można zgłosić prace licencjackie, magisterskie, doktorskie oraz inne prace naukowe opublikowane lub przyjęte do publikacji.

Finalistów konkursu wyłoni komisja konkursowa pod przewodnictwem prof. zw. dr hab. hm. Adama Massalskiego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 czerwca 2019 r.

Więcej informacji o konkursie na stronie konkursu.