Start Aktualności Weź udział w konkursie na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

Weź udział w konkursie na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

Weź udział w konkursie na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

Prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej do konkursu zgłaszać można do 28 lutego 2018 r. Celem konkursu jest nobilitacja najlepszych prac naukowych poświęconych szeroko rozumianej tematyce harcerskiej oraz gromadzenie, promocja i upowszechnianie naukowego dorobku ruchu harcerskiego. Do konkursu można zgłosić prace licencjackie, magisterskie, doktorskie, a także inne prace naukowe opublikowane lub przyjęte do publikacji.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem prof. zw. dr hab. hm. Adama Massalskiego wyłoni finalistów konkursu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 czerwca 2018 r. Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej.

phm. Patrycja Kabala

sekretarz Komisji Konkursowej