Po raz kolejny odbędzie się Konferencja Wychowanie Wodne w ZHP, czyli spotkanie wszystkich instruktorów i wędrowników którzy pracują ze specjalnością wodną. Jeśli kochasz morza, jeziora i rzeki — zgłoś się jak najszybciej!

Głównym celem jest przedstawienie dobrych praktyk środowisk wodniackich i ich integracja. Nie oznacza to jednak, że o wychowaniu wodnym opowiadać będą tylko harcerze. Wśród prelegentów nie zabraknie przedstawicieli instytucji naukowych, organizacji skautowych, środowisk zawodowo związanych z wodą oraz pasjonatów żeglarstwa. Konferencję organizuje Zespół Pilota Chorągwi Stołecznej oraz Centrum Wychowania Morskiego ZHP.

Ważnym punktem konferencyjnego programu jest, odbywający się po raz drugi Bal Stulecia. To okazja do wspólnego uczczenia stuletniej historii ruchu wodnego, w wyjątkowy sposób. W czasie Balu odbędzie się również rozdanie nagród: Harcerski Rejs Roku 2017 oraz Harcerski Spływ Roku 2017.

Kiedy? 9-11.02.2018r;
Gdzie? Centrum Olimpijskie w Warszawie;
Koszt? 110 zł (dla uczniów i studentów 85 zł);
Co jest w cenie? Nocleg, wyżywienie, materiały konferencyjne, program, Bal Stulecia;
Jak się zgłosić? Przez formularz, który znaleźć tutaj;

Więcej informacji o Konferencji i o tym jak się na nią zgłosić znajdziesz na stronie internetowej Centrum Wychowania Morskiego ZHP.

Natomiast ze wszytskimi aktualnościami dotyczącymi konferencji będziesz na bieżąco gdy dołączysz do wydarzenia na Facebooku.

Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś!