W piątek 23 marca 2018 r. o 20:15 zapraszamy na kolejny odcinek programu „ZHP, Dobry wieczór!”, w którym porozmawiamy o radosnym patriotyzmie.

Będziemy mówić między innymi o tym, jak jednostki ZHP włączają się w obchody świąt państwowych oraz jak planują świętować 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości, o propozycji programowej przygotowywanej przez Wydział Inspiracji i Poradnictwa czy Sztafecie Niepodległości organizowanej przez zgierskich harcerzy. Porozmawiamy także o tym, jak mówić o historii, aby zaciekawić nią harcerzy oraz o patriotyzmie w gromadach zuchowych.

Jeśli chcesz podzielić się własnymi doświadczeniami, poznać punkt widzenia innych, którzy znajdują się setki kilometrów od Ciebie, bądź z nami tego wieczoru!

W czasie trwania programu będziesz mógł zadawać pytania naszym ekspertom. Pytanie wystarczy wysłać w wiadomości za pośrednictwem naszego fanpage na portalu społecznościowym Facebook – nasi eksperci odpowiedzą w ciągu kilku minut.

Aby włączyć się w dyskusję, wystarczy zalogować się i dodać swój komentarz pod oknem transmisji na YouTube.

Szczegóły znajdziesz tutaj.