Zapraszamy instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego do zgłaszania swoich aplikacji do udziału w przygotowaniach Europejskiego Jamboree 2020.

W załączonym pakiecie informacyjnym zaprezentowana została struktura organizacyjna EJ2020 oraz zaproszenia do aplikowania na konkretne stanowiska.

Europejskie Jamboree 2020 jest wydarzeniem wychowawczym WOSM i WAGGGS, które odbędzie się we współorganizacji z Miastem Gdańskiem na przełomie lipca i sierpnia 2020 roku na Wyspie Sobieszewskiej. W wydarzeniu tym weźmie udział około 10 tysięcy skautów i przewodniczek z kilkudziesięciu organizacji członkowskich WOSM i WAGGGS w Europie oraz goście spoza kontynentu.

Na zgłoszenia w ramach tej fazy rekrutacji czekamy do niedzieli 25 listopada br.