Weź udział w II Zlocie Harcerskim „Dziś Jest Pojutrze ’44 „, który organizowany jest przy współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego – oddaj hołd tym, którzy w 1944 roku ryzykowali życie, broniąc stolicy Polski.

Podczas zlotu harcerki i harcerze z czterech organizacji harcerskich: Związku Harcerstwa Polskiego, Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, Stowarzyszenia Harcerskiego oraz Skauci Europy będą wspólnie podążać śladami warszawskich powstańców, oddawać im hołd oraz pielęgnować wartości, jakie im przyświecały.

W ramach zlotu odbędzie się kilkudniowa gra miejska, miasteczko zlotowe, spotkania z Powstańcami oraz ogniska.

Uczestnicy mają zapewnione wyżywienie, nocleg, przejazdy komunikacją miejską oraz wejścia do muzeów.

Miejsce zlotu: Warszawa
Termin: 28 lipca – 2 sierpnia 2018
Koszt: 50 zł od osoby

Szczegóły dostępne na stronie wydarzenia oraz w wydarzeniu na portalu Facebooku.