Chcesz uczestniczyć w wydarzeniu, które decyduje o najważniejszych sprawach dla Związku Harcerstwa Polskiego? Zobaczyć jak organizowany jest Zjazd ZHP?

Główna Kwatera ZHP ogłasza nabór na drużynę sztabową XXXIX Zjazdu Nadzwyczajnego ZHP, który odbędzie się w dniach 7-9 kwietnia br. w Warszawie, w teatrze IMKA przy ul. Marii Konopnickiej 6.

Zapraszamy minimum 6-osobowe zespoły wędrowników i instruktorów ZHP. Cała drużyna sztabowa będzie liczyć 40 osób, służba będzie się odbywała w systemie zmianowym – grafik zostanie ustalony po zamknięciu zgłoszeń (na jednej zmianie – nie dłuższej niż 8-10 h, służbę będzie pełniło od 6 do 8 osób). Zapewniamy wyżywienie i nocleg. Każdy zgłoszony zespół musi posiadać pełnoletniego opiekuna, a osoby poniżej 16 roku życia pisemne zgody rodziców na uczestnictwo w zjeździe, jako drużyna sztabowa.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń minimum 6-osobowych patroli do 28 lutego br. na adres [email protected]  zgodnie z załączonymi tabelkami i ze wskazaniem w treści maila osoby do kontaktu wraz z numerem telefonu komórkowego.

Zgłoszenie