Brak Ci pomysłu na świetny kurs drużynowych? Czujesz, że wpadasz w rutynę lub nie wszystko idzie po Twojej myśli? Nie przejmuj się, my też tak czasem mamy, ale wiemy jak temu zaradzić! Zgłoś się na kurs „METODYK!”.

Centralna Szkoła Instruktorska zaprasza na kurs dla kadry kształcącej drużynowych „METODYK!”, który odbędzie się w dniach 27-29 października 2017 r. we Wrocławiu. Celem szkolenia jest rozwój kompetencji kształceniowców metodycznych oraz zbudowanie ich wspólnoty. Chcemy, aby przez ten weekend, Dolny Śląsk rozpalił się inspiracyjnie do czerwoności, a listy kontaktów wypełniły ludźmi, którzy będą mogli wesprzeć dobrą radą przy kształceniowych dylematach.

Koncepcja kursu jest autorska. Ośmiu kształceniowców zebrało wiedzę oraz doświadczenia z własnej praktyki szkoleniowej i stworzyło receptę na udany kurs metodyczny.

Na „Metodyku!” nie zabraknie wymiany doświadczeń, spotkań z inspirującymi instruktorami, metodycznych dyskusji oraz mnóstwa pomysłów, jak niewielkimi środkami, stworzyć wydarzenie, które pozostanie w pamięciach uczestników na długo.

Brzmi kusząco? Nic prostszego, jak tylko się zgłosić! Regulamin i ankieta zgłoszeniowa dostępne na stronie zhp.pl. Rezerwujcie miejsce w kalendarzu i wypatrujcie informacji w Banku Szkoleń ZHP oraz Facebook’u.

My już się nie możemy do czekać i mam nadzieję „do zobaczenia we Wrocławiu!”

Regulamin dostępny tutaj.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września.
Wszelkie wątpliwości rozwiewamy pod adresem: [email protected]

Komenda kursu „METODYK!”