Już pod koniec maja odbędzie się Zlot Kadry Wędrowniczej ,,OPEN YOUR MIND”. Dzięki wydarzeniu kadra pracująca z wędrownikami – nie tylko tymi zrzeszonymi w drużynach będzie mogła nabyć wiedzę na temat tego jak efektownie i sprawnie z nimi działać.

Do tej pory zlot organizowany był przez Referat Wędrowniczy Chorągwi Łódzkiej. Jednakże z powodu dużego zainteresowania oraz spełnienia oczekiwań, w tym roku przygotuje go Zespół Wędrowniczy przy Wydziale Wsparcia Metodycznego Głównej Kwatery ZHP. Organizatorzy pragną dotrzeć do każdego środowiska z całej Polski.

Zlot jest imprezą plenerową. Został podzielony na 6 bloków tematycznych. Szeroka oferta gwarantuje, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie:

1. Zlot początkujących drużynowych oraz osób chcących rozpocząć pracę z grupą wędrowniczą.
2. Zlot drużynowych wędrowniczych będących już dłuższy czas na funkcji, chcących czegoś więcej.
3. Zlot kadry wędrowniczej, która chce działać lepiej z projektami i dobrą, ciekawą oraz mądrą służbą.
4. Zlot obecnych i przyszłych członków kapituł stopni wędrowniczych.
5. Zlot namiestników wędrowniczych oraz instruktorów pracujących z kadrą wędrowniczą – programowcy, szczepowi.
6. Zlot akademików oraz studentów, którzy chcą poznać harcerstwo akademickie.

Co więcej, oprócz uczestników z całej Polski także instruktorzy – specjaliści prowadzący poszczególne zloty przybędą z różnych części kraju. Zlot poza bogatą ofertą programową oferuje także szereg dodatkowych atrakcji.

Brzmi niesamowicie? W takim razie jeśli tylko pragniecie ciągle się rozwijać, szukacie nowych pomysłów oraz jesteście gotowi na dużą dawkę motywacji i energii to nie może Was tam zabraknąć! Po prostu ,,Open your mind” kadro!

Termin: 26 – 28 maja 2017
Miejsce: Stara Dąbrowa 17, 05-156 Stara Dąbrowa, woj. mazowieckie

Więcej informacji tutaj.
Dołączcie także do wydarzenia na portalu facebook.