Już po raz trzeci wszystkie harcerskie drużyny pożarnicze będą miały okazję spotkać się na ogólnopolskich zawodach. W terminie 15-17 września 2017 r. w Szaflarach (woj. małopolskie) odbędą się mistrzostwa, których celem będzie wyłonienie najlepiej przeszkolonej jednostki specjalności pożarniczej w Polsce.

Już 15 września br. w Szaflarach rozpocznie się trwająca 3 dni impreza, podczas której harcerskie oraz młodzieżowe drużyny pożarnicze będą miały okazję rywalizować ze sobą w konkurencjach sprawdzających ich wiedzę oraz umiejętności z zakresu pożarnictwa. Oprócz właściwej części konkursu, na uczestników czekają również m.in. impreza integracyjna przy góralskiej muzyce czy degustacja regionalnych potraw

• Koszt udziału w zawodach wynosi 50 złotych od osoby.
  • Zgłoszenia przyjmowane są do 10 września 2017 r. Liczba miejsc na Mistrzostwach jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorem zawodów jest Hufiec Podhalański i VIII Podhalańska Drużyna Wielopoziomową im. A. Suskiego z Szaflar, Wydział Wsparcia Specjalnościowego GK ZHP oraz Referat Specjalnościowy Chorągwi Krakowskiej.

Więcej informacji na temat zawodów możecie znaleźć w regulaminie III Mistrzostw Polski HDP i MDP.
Wszelkie dodatkowe pytania można kierować do organizatora phm. Radosława Fiedlera, na adres mailowy: [email protected]; [email protected] lub telefonicznie poprzez numer 606 366 450.