Weź udział w 1. Zlocie Harcerskim z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego – oddaj hołd tym, którzy w 1944 roku ryzykowali życie, broniąc stolicy Polski.

Termin: 30.07-02.08.2017 r.
Miejsce: Warszawa
Zgłoszenia partoli do 3.07.2017 r. do godziny 13:00 za pośrednictwem formularza.

Jeśli pełnoletni wędrownik lub instruktor chciałby zgłosić się indywidualnie do pomocy przy organizacji Zlotu, prosimy o przesłanie mailowo takiej informacji na adres [email protected].

Zlot organizowany jest przez Muzeum Powstania Warszawskiego wspólnie z czterema organizacjami harcerskimi, działającymi na terenie Warszawy (Chorągwią Stołeczną ZHP, Okręgiem Mazowieckim ZHR, Stowarzyszeniem Harcerskim, Stowarzyszeniem Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” FSE).

Więcej informacji znaleźć można na stronie zlotu.