Harcogranie obchodzi w tym roku 5. urodziny! Tegoroczna jubileuszowa edycja potrwa aż 2 dni i przewiduje wiele urodzinowych niespodzianek dla uczestników.

Pierwszego dnia odbędzie się przegląd konkursowy a drugiego koncert galowy wraz z występem gwiazdy. W ciągu tych dwóch dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w aż w dwóch koncertach gwiazd!

Festiwal dzieli się na 3 kategorie: do lat 14, do lat 21 oraz kategoria OPEN (dla wszystkich, nie tylko harcerzy!). Dozwolone są tylko instrumenty żywe – zakazane jest używanie podkładów muzycznych. Uczestnicy mają za zadanie przygotowanie dwóch piosenek w tematyce harcerskiej lub turystycznej – przy czym na scenie wykonują tylko jedną – drugą śpiewają w razie prośby od jury.

Kolejne wieści o wydarzeniu będą publikowane regularnie na facebookowej stronie festiwalu.

Więcej informacji, a także regulamin i karty zgłoszeniowe, znajdziecie na stronie harcogranie.starachowice.zhp.pl!

Do zobaczenia w Starachowicach już 1 kwietnia! 🙂