Start Aktualności V edycja Konkursu im. hm. O. Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

Główna Kwatera ZHP ogłasza konkurs na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej.

Celem konkursu jest nobilitacja najlepszych prac naukowych, dotyczących szeroko rozumianej tematyki harcerskiej oraz gromadzenie, promocja i upowszechnianie dorobku naukowego dotyczącego harcerstwa.

Zgłaszanie prac trwa do 31 marca 2017 r. Do konkursu można zgłosić prace licencjackie, magisterskie, doktorskie inne prace naukowe opublikowane lub przyjęte do publikacji.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem prof. zw. dr hab. hm. Adama Massalskiego wyłoni finalistów konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 maja 2017 r.

Więcej informacji o konkursie na stronie konkursu.

Regulamin Konkursu Naukowego