Już od kilku miesięcy Komenda Zlotu Gdańsk 2018 pracuje i przygotowuje to ważne dla naszego związku wydarzenie. W sobotę 20 maja w Gdańsku odbyło się spotkanie szefów reprezentacji chorągwianych.

Chociaż do zlotu pozostał jeszcze ponad rok, przygotowania rozpoczęły się już na dobre. Szefowie reprezentacji prawie wszystkich chorągwi spotkali się w Gdańsku, aby porozmawiać o założeniach organizacyjnych zlotu. Podczas spotkania wzięli również udział w wizji lokalnej na Wyspie Sobieszewskiej – czyli miejscu, w którym odbędzie się zlot. W spotkaniu uczestniczyła komenda zlotu na czele z hm. Krzysztofem Budzińskim.

Już niebawem przekażemy Wam szczegóły dotyczące zlotu, uruchomimy stronę internetową oraz ruszymy z promocją tego wydarzenia.