Główna Kwatera ZHP ogłasza nabór na drużynę, która będzie reprezentowała ZHP w czasie oficjalnych obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Warunkiem przyjęcia drużyny, jest dyspozycyjność w godzinach 9:00 – 13:00, 1 marca 2017 roku oraz posiadanie regulaminowego umundurowania. Czekamy na zgłoszenia drużyn starszoharcerskich i wędrowniczych.

Obchody rozpoczną się 1.03.2017 roku o godzinie 9:30 w Muzeum Wojska Polskiego. W czasie uroczystości odbędzie się apel, rekonstrukcja oraz defilada podczas uroczystości na placu marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Na zgłoszenia czekamy do 21 lutego 2017 roku pod adresem [email protected]

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” to polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone pamięci Żołnierzy Wyklętych – żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.