Główna Kwatera Związku Harcerstwa Polskiego poszukuje kandydata na stanowisko:

Redaktor(ka) serwisów informacyjnych ZHP

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

• opracowywanie i realizacja strategii komunikacji bieżącej ZHP
  • prowadzenie serwisów informacyjnych ZHP, w tym portalu ZHP.PL
  • współpraca z Wydziałem Komunikacji i Promocji GK ZHP
  • prowadzenie niektórych projektów specjalnych ZHP, związanych z budowaniem pozytywnego wizerunku wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • udzielanie informacji mediom i zarządzanie komunikacją kryzysową

Wymagania:

• wykształcenie wyższe
  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy w dziale PR lub redakcji prasowej
  • wiedza z zakresu działalności organizacji pozarządowych, w tym ZHP,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum dobrym,
  • znajomość pakietu Office

Oferujemy:

• umowę o pracę na pełen etat,
  • dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy,
  • możliwość korzystania z pakietu MultiSport,
  • możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego oraz dalszego rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected] w terminie do dnia 15.01.2017 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Związek Harcerstwa Polskiego z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Związek Harcerstwa Polskiego z siedzibą w Warszawie przy ul. Konopnickiej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.