Znamy już skład nowej Komendy Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP. Zgromadzeni na Zjeździe Nadzwyczajnym Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP delegaci po bardzo sprawnych obradach dokonali wyboru komendanta oraz członków komendy.

Nowym komendantem Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP został hm. Grzegorz Bazydło wraz z komendą w składzie:

hm. Maciej Rutkowski – zastępca komendanta ds. kształcenia i pracy z kadrą
hm. Katarzyna Kawka – członek komendy ds. programu
pwd. Dominik Król – skarbnik

Nowy komendant bardzo mocno podkreślał, że zależy mu na tym, aby każde działanie podejmowane przez obecną komendę było transparentne, ale również odpowiadające na potrzeby całej społeczności chorągwi. To komenda na najbliższy rok, do najbliższego zjazdu zwykłego, który odbędzie się w 2018 roku. Zrobimy wszystko, aby ten rok był niesamowicie owocny i liczę, że przy pomocy druhów i druhen uda się zrobić naprawdę dużo – podkreślał hm. Grzegorz Bazydło

Komendanci Hufców w sposób szczególny dziękowali podczas zjazdu przede wszystkim hm. Arturowi Dolińskiemu za dotychczasowe trzy lata służby na funkcji komendanta chorągwi podkreślając, że czują się wspólnotą o której marzył na początku swojej kadencji ustępujący komendant.

Nowo wybranym władzom życzymy wytrwałości w realizacji założonych planów.