Chcesz zobaczyć jak organizowany jest Zjazd ZHP? Uczestniczyć w wydarzeniu, które decyduje o najważniejszych sprawach dla Związku Harcerstwa Polskiego?

Główna Kwatera ZHP ogłasza nabór na drużynę sztabową XL Zjazdu ZHP, który odbędzie się w dniach 7-10 grudnia br. w Warszawie.

Zapraszamy minimum 6-osobowe zespoły pełnoletnich wędrowników i instruktorów ZHP. Służba będzie się odbywała w systemie zmianowym – grafik zostanie ustalony po zamknięciu zgłoszeń (na jednej zmianie – nie dłuższej niż 8-10 h. Zapewniamy wyżywienie i nocleg.

Prosimy o przesyłanie zgłoszenień minimum 6-osobowych patroli do 30 września br. na adres [email protected]  zgodnie z załączonymi tabelkami i ze wskazaniem w treści maila osoby do kontaktu wraz z numerem telefonu komórkowego.

phm. Karolina Pstrągowska
Szef Biura XL Zjazdu ZHP