Pomóż Hufcowi ZHP Pabianice zdobyć 180 000 zł w konkursie odLOTTOwa jazda z OSHEE. Dołącz do drużyny i przyczyń się do stworzenia infrastruktury sportowo-rekreacynej na ośrodku harcerskim w Małeczu.

Projekt „Harcerska Strefa Relaksu” przeszedł do II etap konkursu odLOTTOwa jazda z OSHEE. Etap ten polega na przejechaniu jak największej ilości kilometrów w terminie od 3 lipca 00:00:01 do 15 września 23:59:59. W konkursie liczą się tylko kilometry przejechane na terenie Polski.

Co trzeba zrobić, aby dołączyć do drużyny?

• zainstalować aplikację endomondo na swoim telefonie,
  • wejść na stronę internetową i dołączyć do drużyny: Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Łódzka Hufiec Pabianice. Po dołączeniu do drużyny każdy przejechany kilometr przy włączonej aplikacji automatycznie naliczany jest na konto projektu.

Zachęcamy do skorzystania z instrukcji przygotowanej przez instruktora Hufca ZHP Pabianice.

Projektu „Harcerska Strefa Relaksu” – czyli budowa infrastruktury sportowo-rekreacyjnej na terenie Ośrodka Harcerskiego w Małeczu obejmuje:

• plac zabaw,
  • basen zewnętrzny,
  • 4 wiaty programowe,
  • boisko do piłki nożnej,
  • boisko do piłki siatkowej.

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na portalu facebook.