Główna Kwatera ZHP ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Fundacji Harcerstwa Polskiego CWM ZHP w Gdyni

W postępowaniu konkursowym mogą uczestniczyć kandydaci, którzy spełniają następujące wymagania:

• posiadają co najmniej 3‐letni staż pracy na stanowisku kierowniczym,
  • posiadają minimum wykształcenie średnie, preferowane wykształcenie wyższe,
  • ukończyli kurs Zarządzania Korporacyjnego w ZHP lub szkolenie o tożsamym zakresie,
  • korzystają z pełni praw publicznych,
  • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych,
  • nie podlegają ograniczeniom lub zakazom zajmowania stanowiska członka zarządu
    w stowarzyszeniach i fundacjach wynikającym z przepisów prawa,
  • przedstawią w postępowaniu konkursowym Wieloletni plan rozwoju Fundacji, zwany dalej Planem,
  • przedstawią propozycję kandydata na członka Zarządu Fundacji wraz z uzasadnieniem złożonej propozycji,
  • nie są wpisani do rejestru dłużników prowadzonego przez KRS i KRD, nie prowadzą działalności konkurencyjnej wobec Fundacji Harcerstwa CWM ZHP.

Oferty można składać osobiście lub listownie w siedzibie Fundatora, tj. siedzibie Związku Harcerstwa Polskiego przy ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa (p. 113) w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Fundacja Harcerstwa CWM ZHP – postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu Fundacji ‐ nie otwierać” do dnia 15 marca 2017 r., do godz. 15.00.

zal_zal_u_gk_179_2017_Oświadczenia-do-konkursu_20170221
zal_2_u_gk_179_2017_Regulamin-konkursu_20170221