Już 18 listopada o 10:00 w Warszawie odbędą się 2. Harcerskie Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Niepodległości.

Udział mogą wziąć trzyosobowe zespoły starszoharcerskie i trzyosobowe zespoły wędrownicze. Turniej odbędzie się na Strzelnicy Legii na ulicy Łazienkowskiej (wejście od ul. Czerniakowskiej). Udział jest całkowicie bezpłatny!

Aby wziąć udział w turnieju należy wysłać zgłoszenie na [email protected]. W zgłoszeniu należy zawrzeć: imiona, nazwiska i daty urodzenia uczestników, nazwę zespołu oraz imię, nazwisko i numer telefonu do obecnego podczas zawodów pełnoletniego opiekuna.
Zgłoszenia przyjmowane będą do piątku 17.11.2017 roku, do godziny 17:00.

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz dokładna godzina strzelania zespołu zostanie przesłana w odpowiedzi na zgłoszenie. Podczas zawodów wymagane jest posiadanie pisemnej zgody prawnych opiekunów na udział w zawodach.

Strzelanie odbywa się w ograniczonym czasie 5 minut na 1 członka patrolu. Zawody rozgrywane są na broni KBKS. Dla najlepszych patroli przewidziane zostały nagrody.