Już jutro odbędzie się Gala Dnia Myśli Braterskiej. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, oprócz świętowania łączących nasz braterskich więzi, będziemy mieli szansę poznać 5 finalistów plebiscytu „Niezwyczajni”.

Gala Dnia Myśli Braterskiej to ważny dzień dla wszystkich harcerek i harcerzy. To okazja do podziękowania naszym wolontariuszom za ich wkład w realizację misji ZHP. Tego dnia instruktorzy z całej Polski zbierają się, aby spotkać się i porozmawiać, przeżywając jednocześnie doskonale przygotowane artystycznie wydarzenie. To także okazja do poznania osób, które zdobędą prestiżowy tytuł „Niezwyczajnego 2016”.

Finałowa dwudziestkapiątka to instruktorki i instruktorzy wybrani spośród wielu zgłoszeń nadesłanych przez członków naszej organizacji. To wyjątkowe osobowości, wzorcowe postawy i ciekawe życiorysy, które na co dzień działają w swoich środowiskach i stale wpływają na kształt naszej organizacji.

Podczas gali opowiemy historię o sprawie oczywistej, która ulega zapomnieniu, kiedy się o niej publicznie nie mówi. Opowiemy o harcerskiej pracy wychowawczej. metodzie harcerskiej, o harcerzach, którzy uważnie patrzą na ludzi, ziemię, naturę i rozumieją cechy metody harcerskiej. Przedstawimy niezwyczajnych, którzy dają swoją postawą przykład osiągania wartości, którym służy harcerstwo.

W ostatnich tygodniach poznaliśmy 25 wyjątkowych osobowości w 5 kategoriach: aktywność społeczna, efektywne zarządzanie, granatowy szlak, nieprzetarty szlak, praca z kadrą. Już niebawem dowiemy się kto z nich uzyska tytuł Niezwyczajnego 2016!

Galę będzie można oglądać na żywo na kanale ZHP360 na YouTube. Ale to nie wszystko. Przygotowaliśmy dla Was 3 programy: przed i po gali oraz transmisję na żywo Gali Dnia Myśli Braterskiej. Zapraszamy Was na podsumowanie 2016 roku! Wspólnie z nami zasiądźcie do dyskusji i wymieńmy się naszymi spostrzeżeniami. Liczymy, że zostaniecie z nami na czas gali i razem z nami przeżyjecie to wydarzenie!

Bądź tego dnia z nami i obejrzyj transmisję z Gali Dnia Myśli Braterskiej oraz wydanie specjalne programu „ZHP, Dobry wieczór!” prosto z gali na YouTube!

12:00- 13:15 „Poranek ZHP360” na kanale ZHP 360

16:00-17:30 Gala Dnia Myśli Braterskiej – rozstrzygnięcie plebiscytu „Niezwyczajni 2016”

18:00 – 18:30:  „Niezwyczajny wieczór” na kanale ZHP 360