Start Aktualności Życzenia z okazji Imienin Zucha

Życzenia z okazji Imienin Zucha

Życzenia z okazji Imienin Zucha

Kochane Zuchy!

W wyjątkowym dniu, jakim jest 29 lutego, co cztery lata obchodzimy Wasze święto. Dzisiaj są „Imieniny Zucha” – każdego z Was – najmłodszych członków Związku Harcerstwa Polskiego. Życzę Wam, żeby zuchowe zbiórki i wyprawy były niekończącą się przygodą i niezapomnianą zabawą. Niech zuchowy mundur przenosi Was w świat baśni i przygód, w których razem zrobicie to, co zrobić mogą tylko najdzielniejsi! Bądźcie dumni z tego, że jesteście zuchami.

Wszystkim drużynowym zuchowym dziękuję za wielkie zaangażowanie i za wytrwałą pracę z najmłodszymi członkami ZHP. Życzę, żeby w Waszej instruktorskiej pracy spełniały się słowa niezapomnianego hm. Aleksandra Kamińskiego: „Być wychowawcą – znaczy: dawać, służyć, pomagać, inspirować (…)”

Czuj! Czuwaj!

hm. Małgorzata Sinica