Zagraj w grę i dowiedz się więcej o kierunkach programowych! Do pracy z kierunkami programowymi zobowiązała nas uchwała XXXVIII Zjazdu Związku Harcerstwa Polskiego.

Uchwała XXXVIII Zjazdu Związku Harcerstwa Polskiego z dnia 8 grudnia 2013 r. w sprawie wzmocnienia działalności programowej drużyn i gromad, a podsumowanie tej pracy nastąpi na Zlocie ZHP w 2018 r. Czasu nie zostało za wiele, dlatego Wydział Inspiracji i Poradnictwa przygotował dla Was specjalną grę karcianą.

Gra ma na celu zrealizowanie wszystkich kierunków programowych dzięki cechom metody harcerskiej. Zachęcamy do jej używania na różnych formach szkoleniowych, zarówno kształceniowych jak i programowych, na poziomie chorągwi jak i hufca, tak, aby każdy drużynowy w ZHP świadomie pracował z kierunkami programowymi.

Grę znajdziesz w Centralnym Banku Pomysłów ZHP.