Letnia przygoda na łonie natury zbliża się wielkimi krokami! Czas pomyśleć o ekwipunku, destynacjach i kolejnych wyzwaniach! W tych wszystkich aspektach z pomocą przychodzi Grupa ZHP.

Centralna Składnica Harcerska „4 Żywioły”
15 % rabatu na zakupy lub koszulka gratis! Oto oferta Centralnej Składnicy Harcerskiej dla wzorowych klientów. Jeśli planujesz przedrajdowe zakupy, doposażasz drużynę lub już szykujesz się na obóz obowiązkowo przeczytaj szczegóły promocji, zdobądź kartę wzorowego klienta, zbierz pulę naklejek i ciesz się tańszymi zakupami!

Schronisko Harcerskie Głodówka
Na południowym stoku Cyrhli, skąd rozciąga się przepiękny widok na panoramę Tatr, znajduje się schronisko górskie Głodówka. Baza zapewnia idealny punkt wyjścia na polskie i słowackie Tatry Wysokie, a także otwarty personel, klimatyczną atmosferę i domową kuchnię. Lokalizacja 3 km od Bukowiny Tatrzańskiej zapewnia bliskość atrakcji, które będą wspaniałym uzupełnieniem wyjazdu dla dzieci. To nie koniec możliwości jakie oferuje Schronisko Harcerskie Głodówka. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do odwiedzenia strony naszej bazy.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Perkoz
Nad jeziorem Pluszne, na pograniczu Warmii i Mazur mieści się Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Perkoz. Prawie 50 lat doświadczenia w turystyce gwarantuje, że każdy pobyt na półwyspie otoczonym lasem będzie niezapomnianym przeżyciem. „Perkoz” proponuje liczne formy rekreacji i wypoczynku – od pobytów rodzinnych, poprzez harcerskie formy wypoczynkowe, na konferencjach i szkoleniach kończąc. Na terenie ośrodka znajduje się m.in. przystań z wypożyczalnią sprzętu pływającego, wypożyczalnia rowerów turystycznych czy boisko do siatkówki. Aby zapoznać się z pełną ofertą ośrodka zapraszamy do zapoznania się z jego stroną internetową.

Centrum Wychowania Morskiego ZHP
Centrum Wychowania Morskiego ZHP zaprasza na harcerski rejs międzynarodowy po Morzu Bałtyckim „Baltic Scout Cruise”, który odbędzie się na trasie Gdynia – Ryga – Tallin w terminie 20.07 – 30.07.2016 roku. Baltic Scout Cruise to żeglarska przygoda w międzynarodowym towarzystwie. Uczestnikami rejsu będą harcerze i skauci z różnych krajów. Uczestnicy będą zmagać się ze swoimi słabościami, z morzem z wiatrem i z… komunikacją i wzajemnym zrozumieniem. Nasze doświadczenia pokazują, że wspólna praca w wachcie i wspólne przeżycie morskich przygód tworzą prawdziwe przyjaźnie, dla których nie ma barier w postaci granic, różnic kulturowych czy języka.