Fantastyczna zabawa, mnóstwo radości, uśmiechu, a także sportowej walki i emocji w meczach strefy medalowej – tak w skrócie można by opisać II Charytatywny Turniej Hokejowy o Puchar Komendanta Hufca Podhalańskiego, który odbył się 20 lutego.  Projekt mógł został zrealizowany dzięki wsparciu w ramach projektu „Messengers of Peace”.

Oprócz pasjonujących rozgrywek na widownię czekał poczęstunek, napoje oraz konkursy dla publiczności w przerwach meczy. Gośćmi specjalnymi imprezy byli przedstawiciele Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręgu Małopolska Koła Nowy Targ, przedstawiciele fundacji Odra-Niemen oraz Skauci Europy ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego Zawisza z Krakowa i Muszyny.

Podczas wydarzenia odbyła się zbiórka pieniędzy na szczytny cel, którym w tym roku jest wsparcie akcji „Rodacy Bohaterom – Paczka dla Kombatanta”. Datki uzyskane z tegorocznej zbiórki przeznaczone zostaną dla potrzebujących Sybiraków i Kombatantów żyjących w bardzo ubogich warunkach na Kresach Wschodnich.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się ze stroną projektu na facebooku.

Zdjęcia: Gabriela Tokarczyk