Schronisko Harcerskie Głodówka
Na południowym stoku Cyrhli, skąd rozciąga się przepiękny widok na panoramę Tatr, znajduje się schronisko górskie Głodówka. Oprócz otwartego personelu, klimatycznej atmosfery i domowej kuchni baza zapewnia idealny punkt wyjścia na polskie i słowackie Tatry Wysokie. Lokalizacja 3 km od Bukowiny Tatrzańskiej powinna zwrócić szczególną uwag organizatorów wycieczek – Termy Bukowia Tatrzańska oraz inne znajdujące się tam atrakcje będą wspaniałym uzupełnieniem wyjazdu dla dzieci. To nie koniec możliwości jakie oferuje Schronisko Harcerskie Głodówka. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do odwiedzenia strony naszej bazy.
Pełna oferta
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Perkoz
Nad jeziorem Pluszne, na pograniczu Warmii i Mazur mieści się Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Perkoz. Prawie 50 lat doświadczenia w turystyce gwarantuje, że każdy pobyt na półwyspie otoczonym lasem będzie niezapomnianym przeżyciem. „Perkoz” proponuje liczne formy rekreacji i wypoczynku – od pobytów rodzinnych, poprzez harcerskie formy wypoczynkowe, na konferencjach i szkoleniach kończąc. Aby zapoznać się z pełną ofertą ośrodka zapraszamy do zapoznania się z jego stroną internetową.
Pełna oferta
Centralna Składnica Harcerska „4 Żywioły”
Noc myśli braterskiej w CSH 4 żywioły! W nocy z 21 lutego na 22 lutego czuwajcie i wypatrujcie promocji w Centralnej Składnicy Harcerskiej „4 Żywioły”. Od godziny 18:00 do 6:00 czeka na Was 15% rabatu na koszule, spodenki i spódnice mundurowe.
Centrum Wychowania Morskiego ZHP
Jeśli zawsze chciałeś odwiedzać ciekawe miejsca a jednocześnie uwielbiasz stawiać sobie wyzwania i zmagać się ze swoimi słabościami – Centrum Wychowania Morskiego ma dla Ciebie interesującą propozycję.
Flagowy żaglowiec Związku Harcerstwa Polskiego – s/y Zawisza Czarny oraz Centrum Wychowania Morskiego ZHP już po raz trzeci ma przyjemność zaprosić do udziału w unikalnym rejsie Vikingów na trasie Tallinn – Kuressaare – Ventspils – Lipaja – Hel – Gdynia w terminie 29.07 – 5.08.2016r. Siedem dni żeglugi pozwoli Wam nawiązać kontakt z morzem i naturą, a ponadto poznać historię od zupełnie innej strony.