Mamy przyjemność poinformować, że Projekt „Rowerowe Jamboree 2015” został zgłoszony do XVIII edycji „Kolosów”.

„Kolosy” to nazwa pierwszych polskich nagród za dokonania eksploracyjne przyznawanych corocznie począwszy od marca 2000 roku. „Kolosy” to również nieoficjalna, ale powszechnie używana nazwa Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, największej w Europie imprezy podróżniczej, która co roku w marcu odbywa się w Gdyni.

W imieniu inicjatorów oraz partnerów tego projektu – Fundacji Światowe Jamboree oraz Stowarzyszenia Afryka zapraszamy wszystkich zainteresowanych na prezentację  projektu.

Prezentacja „Rowerowego Jamboree 2015” odbędzie się w sobotę 12.03 o godz. 13:00 w sali widowiskowej Gdynia Arena.

Więcej informacji o imprezie oraz jej szczegółowy program można znaleźć na stronie wydarzenia.