Masz pomysł na ciekawe, inspirujące wydarzenie dla swojego środowiska? Nie wiesz jak pozyskać finanse, by je zrealizować? Weź udział w warsztatach z pozyskiwania środków finansowych z programów unijnych na działania chorągwi, hufca, szczepu czy drużyny !

Wydział Pozyskiwania Środków Głównej Kwatery ZHP zaprasza na bezpłatne warsztaty poświęcone pozyskiwaniu środków finansowych z programów unijnych. Bądź z nami w dniach 22-24 kwietnia 2016 r. w Ośrodku Rewita w Ryni.

Warsztaty będą poświęcone dostępnym środkom unijnym w ramach:

• Lokalnych Grup Działania – dla środowisk działających w małych miastach i na wsiach.
  • Erasmusa + – dla wszystkich grup młodzieżowych.
  • Regionalnych Programach Operacyjnych – dla hufców i chorągwi.

Warsztaty poprowadzą miedzy innymi specjaliści z punktów informacyjnych o programach europejskich. Dzięki tej formie dowiesz się do kogo aplikować, na co można  pozyskać środki, jaki jest termin składania projektów i termin ich realizacji.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 kwietnia 2016 r. na adres [email protected]

Masz pytania? Napisz na [email protected]