Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Zarządzanie nieruchomościami”, organizowanym przez Centralną Szkołę Instruktorską ZHP oraz Szkołę Instruktorską Chorągwi Gdańskiej „MAK”, które odbędzie się w terminie 15-17 kwietnia 2016 roku.

Szkolenie skierowane jest do osób zarządzających lub planujących zarządzanie harcerskimi bazami całorocznymi i sezonowymi. Każdy uczestnik wyjedzie z głową pełną przydatnej wiedzy
i pomysłów jak rozwinąć swoją bazę!

Program szkolenia przewiduje zajęcia:
• Przepisy i zasady postępowania dotyczące BiHP oraz Prawa Pracy z zakresu prowadzenia baz harcerskich całorocznych oraz sezonowych.
• Zarządzanie nieruchomościami (bazami) całorocznymi (min. obsługa elektroniczna, portale rezerwacyjne, przychody z dodatkowych usług).
• Zarządzanie nieruchomościami (bazami) sezonowymi.
• Aspekty prawne związane z zarządzaniem nieruchomościami.
• Plan zarządzania nieruchomością – analiza, jak wygląda plan, po co go robimy.
• Obsługa techniczna, remontowa, inwestycyjna nieruchomości.

Koszt szkolenia to 250 złotych – organizatorzy zapewniają: dwa noclegi, pełne wyżywienie.

Zgłosić można się do 8 kwietnia br. za pośrednictwem ankiety internetowej.