W ramach 43. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach odbywa się konkurs „Młody Film”, skierowany do wszystkich harcerzy, ale nie tylko!

Zadaniem konkursowym jest stworzenie maksymalnie dwuminutowego filmu pod hasłem: „Obudź w sobie Artystę”. Film prosimy przygotować zgodnie z własną wizją i w dowolnej technice.

Konkurs skierowany jest do osób (lub zespołu, bez limitu liczby członków), która nie ukończyła 18 roku życia. Prace konkursowe w formacie .mp4 lub .mov przesyłać należy do 31 maja 2016 roku za pośrednictwem aplikacji zgłoszeniowej dostępnej na stronie internetowej konkursu.

Prezentacja wszystkich nadesłanych filmów oraz rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem nagród odbędzie się podczas 43. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej (dokładny termin zostanie podany na stronie internetowej konkursu w terminie do 31 maja).

Do wygrania atrakcyjne nagrody, m. in. kamera GoPro 4!

Zapraszamy do udziału i śledzenia 43. MHFKMS za pośrednictwem jego strony internetowejFacebooka