AKTUALIZACJA: Termin przesyłania zgłoszeń został wydłużony do 20 listopada 2016 r. godz. 23:59

Główna Kwatera ZHP ogłasza konkursy na komendy reprezentacji na zbliżające się zloty międzynarodowe. Regulaminy konkursów znajdują się w poniższych odnośnikach:

Przed złożeniem aplikacji kandydaci powinni skontaktować się z Członkiem Głównej Kwatery ZHP-Komisarzem Zagranicznym ZHP hm. Karolem Gzylem ([email protected]), w celu uzyskania m.in. dostępu do dokumentacji oraz dobrych praktyk poprzednich reprezentacji.

Główna Kwatera ZHP zapewnia pokrycie wpisowego na zlot dla komendanta oraz niezbędne wsparcie merytoryczne przy organizacji kontyngentu.

Zgłoszenia wraz z harcerskim CV, koncepcją organizacyjną i wymaganymi opiniami proszę przesyłać na adres [email protected] do dnia 15 listopada 2016 roku (godz. 23:59) 20 listopada 2016 roku (godz. 23:59).

Wybrani kandydaci mogą zostać zaproszeni na rozmowę, której termin zostanie ustalony indywidualnie.

Termin rozstrzygnięcia konkursu i powołania komendy reprezentacji Główna Kwatera ZHP przewiduje  na 15 grudnia 2016 r. w przypadku reprezentacji na zlot InterCamp oraz na 31 grudnia 2016 r. w stosunku do pozostałych zlotów.