Prezentujemy Opracowanie „Impuls 2.0 – Podaj rękę! Wsparcie programowo -metodyczne drużynowego”  utworzone podczas tegorocznej edycji konferencji „Impuls”

Opracowanie „Impuls 2.0 – Podaj rękę! Wsparcie programowo-metodyczne drużynowego” to materiał dla komend hufców pokazujący jak przygotować działania wspierające drużynowych.
Całość została wypracowana w czasie konferencji instruktorskiej, której tegoroczna edycja miała na celu przybliżenie najważniejszych aspektów pracy z programem w ZHP, wskazanie sposobów pracy z programem w hufcach, wymianę doświadczeń między osobami związanymi z planowaniem i pracą z zespołem programowym, wskazanie kadrze instruktorskiej sposobów na wspieranie planowania w drużynach i gromadach, wykorzystanie wiedzy zdobytej na konferencji przez kadrę instruktorską w pracy drużyn i gromad.

Materiał Impuls 2.0 – Podaj rękę! Wsparcie programowo -metodyczne drużynowego