„Naszę wędrowanie, nasze HARCOGRANIE”

Hufiec ZHP Starachowice, działający w Chorągwi Kieleckiej ZHP, oraz Starachowickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na IV Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Harcogranie”.

Festiwal Harcogranie już od 4 lat odbywa się w Starachowicach, sercu Gór Świętokrzyskich. Wszyscy, od zuchów po seniorów, pojawiają wspólnie na scenie, aby zaśpiewać harcerskie i turystyczne piosenki. Rok temu ponad 300 osób bawiło się na koncercie Pawła Orkisza. W tym roku Gwiazdą Festiwalu będzie Dom o Zielonych Progach, a ile nas będzie się wspólnie bawić przy „Zostanie tyle gór” czy „Wiosenny” to już zależy od Was!
Czas na wysłanie zgłoszeń trwa do 17.03.16r. Nie ma na co czekać, ponieważ decyduje kolejność zgłoszeń a liczba uczestników jest ograniczona. Więcej na www.harcogranie.starachowice.zhp.pl oraz na fan pagu festiwalu.

To już IV edycja naszego festiwalu, nie może Was zabraknąć!